Rebel

Rebel 12pkNajnowszy model toreb Prince Tour Team stworzony został z myślą o najlepszych zawodnikach Team`u Prince. Charakteryzuje się rewelacyjną funkcjonalnością, doborem najlepszych materiałów i pierwszorzędnym wykonaniem. Thermobag posiada liczne przegrody i kieszonki zamykane na zamek błyskawiczny, szelki i specjalny wewnętrzny materiał odporny na brud i wilgoć.

Wymiary (dł./wys./szer.):  75 / 35 / 35cm

Kolor: zielony/czarny/szary. Pojemność: do 12 szt.

Cena  290 zł

Rebel 6pkNajnowszy model toreb Prince Tour Team stworzony został z myślą o najlepszych zawodnikach Team`u Prince. Charakteryzuje się rewelacyjną funkcjonalnością, doborem najlepszych materiałów i pierwszorzędnym wykonaniem. Thermobag posiada liczne przegrody i kieszonki zamykane na zamek błyskawiczny, szelki i specjalny wewnętrzny materiał odporny na brud i wilgoć.

Wymiary (dł./wys./szer.): 75 / 35 / 25cm

Kolor: zielony/czarny/szary. Pojemność: do 6 szt.

Cena  250 zł


Plecak RebelNajnowszy model toreb Prince Rebel stworzony został z myślą o najlepszych zawodnikach Team`u Prince. Charakteryzuje się rewelacyjną funkcjonalnością, doborem najlepszych materiałów i pierwszorzędnym wykonaniem. Plecak posiada liczne przegrody i kieszonki zamykane na zamek błyskawiczny, specjalny wewnętrzny worek na buty z materiału odpornego na brud i wilgoć oraz komfortowe szelki.

Wymiary (dł./wys./szer.): 20 / 50 / 35cm

Kolor: zielony/czarny/szary.

Cena  180 zł