Odpowiedniki naciągów naturalnych

22-04-2014

Naciągi Isospeed Professional i Control to najwyższej jakości, najbliższe odpowiedniki naciągów naturalnych. Zapewniają niesłychany komfort, dynamikę i bezpieczeństwo dla ręki tenisisty, czyli to wszystko, co dostarcza ich naturalny pierwowzór.

Naciągi Isospeed Professional i Control, to prawdziwa przyjemność z gry za rozsądną cenę, nieporównywalna do tej, jaką dostarczają inne naciągi. Są szczególnie polecane amatorom na każdym poziomie gry. Wersja Professional charakteryzuje się większą dynamiką, podczas gdy Control - większą kontrolą.

Isospeed Professional


/public/Image/isospeed/naciagi/professional_speed_big.gif


Zawodniczy odpowiednik naciągu IsoSpeed Control, o tej samej strukturze, a mniejszej grubości, dla jeszcze lepszej kontroli i większego przyspieszenia. Swoją elastycznością jeszcze bardziej zbliżony do naciągu naturalnego. Zapewnia ochronę łokcia na równie wysokim poziomie

Charakterystyka: KOMFORT i DYNAMIKA

Kontrola: 5

Dynamika: 6

Komfort: 6

Isospeed Control


/public/Image/isospeed/naciagi/control_control_big.gif


Naciąg wielowłóknisty wzorowany całkowicie na naciągu naturalnym, ma dostarczać właśnie takich właściwości jak jego pierwowzór. Zgrzewana zewnętrzna powłoka ma zapewnić stabilność struny. Włókna w rdzeniu są umieszczone bardzo luźno co nadaje elastyczności. Naciąg zapewnia maksymalną kontrolę. W minimalnym stopniu przenosi drgania.

Charakterystyka: KOMFORT i DYNAMIKA

Kontrola: 6

Dynamika: 5

Komfort: 6

Sprawdź szczegółową ofertę naciągów Isospeed. Kliknij TUTAJ©2007 pacificpolska.pl, desgin & engine: adm-media.pl